مراحل ثبت نام به عنوان نویسنده افتخاری سایت تعلیم و تربیت خراسان جنوبی به شرح زیر است:

( اگر بر روی عکس ها کلیک کنید با اندازه اصلی و واضح نمایش داده می شود)

  1. اگر ایمیل ندارید ابتدا باید ایمیل ایجاد کنید به عنوان نمونه در تصاویر زیر مراحل ایجاد ایمیل ایرانی چاپار را آموزش می دهیم. برای ایجاد ایمیل به آدرس chmail.irمراجعه کنید و روی حساب کاربری جدید کلیک نمایید.

110

بعد از انتخاب نام کاربری با کلیک کردن بررسی نام کاربری از قابل قبول بودن آن اطمینان پیدا کنید. اگر قابل قبول نبود با اضافه کردن اعداد و یا حروف دلخواه دوباره همان گزینه را کلیک کنید و پس از تأیید آن ادامه فرم را تکمیل نمایید:

21

پس از تکمیل فرم گزینه ثبت نام را  کلیک کنید

31

عکس زیر پایان موفقیت آمیز ایجاد ایمیل ( پست الکترونیک ) را نشان می دهد.

41۲) حال باید به آدرس salehin.ir  مراجعه کرده و طبق مراحل زیر در سایت مزبور ثبت نام نمایید:

51

61

71

در قسمت پایین اگر نمیخواهید سایتی مجزا ایجاد نمایید و فقط قصد دارید نویسنده افتخاری پرتال صالحین تعلیم و تربیت خراسان جنوبی باشید گزینه دوم یعنی “لطفا یک نام کاربری وارد کنید” را انتخاب کنید.

81

91

حال باید به ایمیل خود مراجعه کنید ایمیلی که در ابتدا ایجاد کردید برای این منظور به آدرس chmail.ir  بروید و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید در صندوق دریافت خود یک ایمیل مشاهده می کنید:

101

111

آن را باز کرده و روی آدرس لینک مربوطه کلیک کنید:

121

حال حساب کاربری شما فعال شده است ( در صفحه زیر ممکن است نام کاربری و رمز نشان داده شود و یا نام کاربری و رمز به ایمیل شما ارسال گردد)

131

141

مجددا به آدرس salehin.ir  مراجعه کرده و گزینه ورود در پایین صفحه را کلیک کنید تا صفحه ای مطابق شکل زیر باز شود. در قسمت های مشخص شده نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید نام کاربری و رمزی که در صفحه شکل بالا مشاهده میکنید. اگر آن را فراموش کردید و یا صفحه را بستید گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک کنید تا برای تغییر رمز یک ایمیل به شما ارسال شود. فعلا از توضیح آن خودداری می کنیم و فرض بر این است که شما رمز را دارید:

151

با توجه به پیچیده بودن رمز اولیه برای تغییر رمز باید به قسمت “ویرایش شناسنامه” من بروید:

161

171

181

) حال نوبت به ثبت نام در پرتال صالحین خراسان جنوبی به آدرس http://khj.salehin.ir می باشد به صفحه اول این سایت رفته و گزینه تماس با ما را انتخاب و فرم مربوطه را پر کنید اگر میخواهید نویسنده افتخاری سایت ما باشید گزینه مربوطه را انتخاب و ایمیل خود را نیز حتما وارد کنید. (ایمیلی که در ثبت نام سایت صالحین وارد کرده بودید)

پس از ارسال فرم منتظر باشید تا مدیر سایت پیام شما را مشاهده و شما را به عنوان نویسنده سایت انتخاب کند در صورت انتخاب شما به عنوان نویسنده ایمیلی به شما ارسال می شود. اگر مایلید به موقع از انتخاب خود به عنوان نویسنده سایت باخبر شوید شماره همراه خود را نیز وارد کنید تا از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شود. (اطلاعات شما فقط برای مدیر سایت قابل رؤیت خواهد بود)

Screenshot (4)

Screenshot (6)

وقتی که ایمیل رسیده را تأیید کردید عبارت زیر نمایش داده خواهد شد که نشانگر تأیید عضویت شما در سایت به عنوان نویسنده افتخاری می باشد:

23

حال مجددا از طریق سایت http://salehin.ir/  قسمت ورود وارد بخش کاربری خود شوید:

24

حال مشاهده میکنید که گزینه هایی در سمت راست به پنل کاربری شما اضافه شده است. از بخش افزودن نوشته برای ارسال مطلب خود استفاده نمایید.

251

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :