بسمه تعالی

برادران و خواهران بسیجی

سلام علیکم

بعد از تشکر از همه تلاشها و مجاهدت های شما

خوب به این جملات مولایمان امام خامنه ای عزیز دقت کنید:

امام خامنه ای در دیدار بسیج در آذر ۹۴ فرمودند: غفلت نکنیم دشمن در صدد نفوذ است، عزیزان من، امروز روز حساسی است، روزگار روزگار فوق العاده حساسی است. آمریکا به این انتخابات چشم دوخته است. امام خامنه ای ۱۹/۱۰/۹۴

برادران و خواهران بسیجی ام، این انتخابات یک انتخابات معمولی از نوع رقابت بین جناحهای سیاسی داخل نیست. بلکه یک زورآزمایی میان انقلاب و استکبار است. در روزهای اخیر شاهد هستیم که مقامات و  رسانه های غربی بویژه آمریکا و علی الخصوص انگلیس بطور بی سابقه ای وارد رقابت های انتخاباتی ایران شده اند و خیلی صریح برای مردم ایران تعیین تکلیف می کنند؛ که به چه کسی رای بدهید و به چه کسی رای ندهید. آنها که در این ۳۷ سال همیشه انتخابات ایران را تحریم می کردند و از مردم ایران می خواستند پای صندوق رای نروند؛ امروز شیپور برداشته اند و مرتب در آن می دمند و به همه ایرانیان بیدار باش می دهند که بروید پای صندوق، مبادا پای صندوق نروید. بروید و به آن کسانی که ما می گوییم رای دهید.

آنها تاکید دارند که به لیست فلان آقای معلوم الحال رای دهید. تاکید بیشتر آنها این است که به ۳ فقیه پاک و وارسته که حتی کمترین نقطه ضعفی در زندگی شان ندارند؛ رای ندهید.

هرکس مثل شما ولایت مدار است و ولایت فقیه را قبول دارد در این تقابل، امام خامنه ای تکلیفش را روشن کرده اند. معظم له فرمودند:

” رادیوی انگلیسی دارد به مردم تهران دستورالعمل میدهد به فلانی رأی بدهید، به فلانی رأی ندهید! معنای این چیست؟ انگلیسی‌ها دلشان تنگ شده برای دخالت کردن در ایران. یک روزی بود که پادشاه کشور وقتی میخواست تصمیم مهمّی بگیرد، سفیر انگلیس را صدا میکرد و از او میپرسید که این کار را بکنم یا نکنم. انگلیس‌ها یک روزی این‌جور در امور کشور دخالت میکردند؛ بعد هم آمریکایی‌ها، یک مدّتی هم هر دو؛ امروز این دستها قطع شده است؛ امروز جلوی این دخالتها گرفته شده است به برکت انقلاب، به برکت بیداری مردم؛ دلشان تنگ شده، حالا از راه رادیو به مردم دارند دستور میدهند به فلانی رأی بدهید، به فلانی رأی ندهید. اینکه ما عرض میکنیم در انتخابات، مردم با بصیرت، با آگاهی، با دانایی وارد بشوند، به‌خاطر این است؛ بدانند دشمن چه میخواهد؛ وقتی شما دانستی دشمن چه میخواهد، عکس او عمل میکنی؛ معلوم است. اهمّیّت این انتخابات به‌خاطر این است که این انتخابات مثل همین راه‌پیمایی چند روز قبل -بیست‌ودوّم بهمن- مظهر بیداری ملّت ایران است، مظهر دفاع از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی است، مظهر دفاع از استقلال کشور است، مظهر دفاع از عزّت ملّی است. اینکه بنده به همه‌ی ملّت ایران عرض میکنم که حضور پیدا کنید، شرکت کنید، اعلام نظر کنید به‌خاطر این است؛ مسئله مهم است.”

آن کسانی که ولایت فقیه را قبول دارند؛ معلوم است که باید بروند پای صندوق به لیست کسانیکه انگلیس و آمریکا گفته اند رای ندهید؛ به همان ها رای بدهند. اما آن کسانی هم که ولایت فقیه را قبول ندارند آنها هم باید انتخاب کنند که به عزت ملی و شرافت ایرانی بودن خودشان چقدر احترام می گذارند.

آیا حاضرند در جهان گفته شود مردم تهرانی به لیست مورد حمایت انگلیس رای داده اند؟

آیا غیرتشان اجازه میدهد که ملکه انگلیس برای مردم ایران نماینده تعیین کند؟

آیا غیرتشان اجازه میدهد انگلیس برای ما تعیین تکلیف کند و آن کسانی را که گفته رای ندهید رای پایین بیاورند؟

 آیا عزت ما اجازه میدهد مثل دوره قاجار و پهلوی سفارت انگلیس برای مردم ایران نماینده تعیین کند؟

مگر اینهمه شهید ندادیم که آزاد باشیم و مستقل و عزت داشته باشیم؟

برادران و خواهران بسیجی امروز روز نشستن نیست. دشمن با همه قوا آمده تا سرنوشت انتخابات ما را تعیین کند و اگر خدایی ناکرده موفق شود طمع او بیشتر می شود اگر امروز تو دهنی بخورد برای چند سال خود را عقب خواهد کشید تا بازسازی کند. اما اگر موفق شود حرفش را به کرسی بنشاند باید آماده باشید مثل اوکراین که وزرای خارجه اروپا رسما آمدند در راهپیمایی مخالفان شرکت کردند ما هم به چنین ذلتی دچار شویم و زیر یوغ استعمارگران برویم.

این مطالب را ننوشتم که بخوانید و عمل کنید؛ بلکه نوشتم که از همین حالا راه بیافتید نفر به نفر و خانه به خانه مردم را توجیه کنید. بدانند در این انتخابات سرنوشت اسلام و کفر است که تعیین می شود نه فقط کرسی های مجلس. شروع کنید از یکایک اعضای خانواده و بعد دوستان و هم محلی ها و اعضای بسیج با اولویت آن کسانی که روی دیگران تاثیر دارند؛ یک به یک مردم را روشن کنید روز هفت اسفند را تبدیل به روز “نه به استعمار انگلیس” کنید. بدانید این کار شما از عملیات مدافعان حرم خیلی مهم تر است. در سرنوشت انقلاب اسلامی و نیروهای مقاومت و همان جبهه های دفاع از حرم تاثیر بیشتری دارد.

انگلیسی ها می خواهند کسانی را روی کار بیاورند که دفاع از حرم را تعطیل کنند.

انگلیسی ها می خواهند کسانی روی کار بیایند که حاج قاسم سلیمانی را در ایران زمینگیر کنند.

انگلیسی ها می خواهند کسانی را روی کار بیاورند پای قراردادهای ننگین و استعماری نفتی را امضا کنند و ثروت ایران را به کام غرب بریزند.

انگلیسی ها می خواهند مجلسی روی کار بیاید که مفسدان اقتصادی و اشراف باشند.

انگلیسی ها می خواهند مجلسی روی کار بیاید که به جای تبدیل ایران به یک کشور پیشرفته صنعتی، خام فروشی نفت و خرید کالاهای لوکس از غرب را در اولویت قرار دهند.

 انگلیسی ها می خواهند مجلسی روی کار بیاید که در حل مسائل اقتصادی عاجز باشند و بیشتر دنبال جنجال سیاسی و کشمکش باشند.

امروز روز کار است تا پایان رای گیری نباید خواب و خوراک داشته باشیم تا همه را آگاه کنیم.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :