مطالبه گری در کلام مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی): “از نظر من هیچ کس مصونیت آهنین ندارد همه درمقابل قانون و مسئولیت های خودشان پاسخگو هستند و باید جواب دهند. همیشه این ملت نیاز دارد به اینکه مسئولان او پاسخگوی مسئولیت های بزرگ خودشان در مقابل ملت باشند”۱.

در دنیای امروز، اطلاعات و امنیت هر کشور، اساس قدرت آن کشور است. همیشه در طول تاریخ کشورهای قوی تر برای غلبه بر کشور های ضعیف، در وهله اول با استفاده از جاسوسان خود، اطلاعات مهم کشورها را مورد سرقت قرار داده و سپس با استفاده از آن اطلاعات و با بازیچه قرار دادن امنیت کشور مورد نظرشان، در نهایت او را به زانو در می آوردند.

امروزه نیز دشمنان صهیونیستی و قسم خورده این ملت، به دلیل عدم پیروزی در میدان های جنگ سخت، اکنون با سلاح جنگ نرم وارد عرصه شده اند؛ که اهمیت و پیشرفت آن بسیار بیشتر از جنگ سخت می باشد. در این عرصه، سلاح دشمن دیگر توپ و تانک نیست، بلکه با سلاح بسیار قوی تری، به نام جنگ افزارهای اینترنتی وارد میدان شده است.

همیشه وقتی سخن از جاسوسی به میان می آید ذهن عامه مردم متوجه شبکه ها و سازمان های صهیونیستی مانند (سیا، ام. آی. پنج، ام. آی. شش و موساد) می شود. در حال حاضر نیز همین سازمان ها در قالب فضای سایبری با استفاده از شبکه های ضد اجتماعی همچون (تلگرام، واتس اپ، وایبر، اینستاگرام و…) فعالیت می کنند زیرا جاسوسی با استفاده از این جاسوسکده های همیشه همراه کاری به مراتب راحت تر و سودمند تر از دیگر راه های جاسوسی می باشد.

متأسفانه اکنون در ایران اسلامی ما، محبوب ترین نجس افزار ضد اجتماعی بین کاربران ایرانی در فضای مجازی “تلگرام” می باشد، این جنگ افزار اینترنتی-صهیونیستی محصول مشترک (ام. آل. شش، موساد و بی. ان. دی) می باشد که توسط فردی روس تبار به نام پاول دروف و برادر وی نیکولای، تأسیس شده است که هزینه های لازم برای این نجس افزار توسط قلعه دیجیتال تأمین می شود که مدیریت آن برعهده مایکل میری لاشویلی افسر ارتش رژیم کودک کش صهیونیستی است.

هدف اصلی از ساختن این جنگ افزارهای اینترنتی، جاسوسی از دولت ها و ملت ها در سراسر دنیا می باشد. اما بیشتر از همه، کشورهای اسلامی مورد هدف این نجس افزارها هستند به خصوص ایران شیعه؛ زیرا دشمنان صهیونیستی به خوبی می دانند که ملت های مسلمان و حکومت های اسلامی، به دلیل عقاید و باورهایشان زیر بار ظلم و ستم نمی روند.

آیا تا کنون فکر کرده اید که هدف اصلی از ساخت این فحشاخانه های همیشه همراه، مانند (تلگرام، واتس اپ، وایبر، اینستاگرام) که ظاهرا با منظور ایجاد محیطی جذاب و راحت برای برقراری ارتباطی سهل و رایگان با دوستان و آشنایان ایجاد شده، و در حال حاضر نیز در حال گسترش هستند، چیست؟؟؟!!!

آیا مطلعید که هدف اصلی دشمن، از ساختن این چنین نجس افزارهایی چیست؟ آیا می خواهند به ما کمک کنند؟! آیا به راستی حکومت هایی که حتی به زنان و کودکان مظلوم (فلسطین، یمن، افغانستان، عراق و…) رحم نمی کنند، برای کمک به ما اقدام به راه اندازی اینگونه نرم افزارهای اجتماعی به صورت رایگان نموده اند؟

آیا دلیل اصلی ایجاد این شبکه ها، رخنه در هویت فرهنگی ملت های مسلمان، بالاخص ملت مسلمان و شیعی ایران و ایجاد فاصله بین مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست؟؟؟

این نرم افزارهای ضد تعاملی، دارای کارکرد جاسوسی و اقتصادی بسیار بالایی می باشند، به گونه ای که آنها با جمع آوری و دسته بندی اطلاعات کاربران و فروش بسته های اطلاعاتی به سازمان های جاسوسی-تروریستی صهیونیستی، سود سرشاری را به جیب های خود و دوستان صهیونیست خود سرازیر می کنند.

کسانی که فکر می کنند می توانند در زمین طراحی شده توسط دشمن و با استفاده از ابزار دشمن علیه او کار کنند و موجب شکست وی شوند در خوابی خوش و غفلتی بزرگ بسر می برند!!!

در حالی که دولت های صهیونیستی از طریق این جاسوسکده های همیشه همراه، در حال رصد فرهنگ و عقاید ملت اسلامی ایران هستند و در حال تغییر ارزش ها و هنجارهای این جامعه اسلامی می باشند، مسئولان ما چه می کنند؟ چه تدابیری برای مبارزه با این جاسوسی بزرگ اندیشیده اند؟؟؟ چین که دولتی کمونیستی و ضد ارزش های دینی است در اولین روزهای ورود تلگرام به کشورش برای محافظت از دولت و ملت خود آن را فیلتر کرد. اما چرا مسئولین مسلمان و شیعی ما همچنان از این جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی که به خوبی به ماهیت اصلی آن واقفند حمایت می کنند و اجازه فیلتر شدن آن را نمی دهند!!!؟؟؟

آقایان مسئول در قوه مجریه، مقننه و قضائیه، همگی شما جایگاه و قدرت خود را مدیون خون پاک شهداء هستید! چگونه می خواهید در پیشگاه حق، این اهمال کاری خود را که سنگین ترین ضربه اش به استقلال و آزادی جمهوری اسلامی ایران وارد می شود را پاسخگو باشید؟؟؟!!!

مقام معظم رهبری امام خامنه ای (ارواحنا فداه) می فرمایند: “ما وقتی که خود را دارای هدف و خط مستقیمی به سمت آن می دانیم وقتی بر دوش خودمان مسئولیت الهی حس می کنیم، وقتی مصمم هستیم که در راه این مسئولیت، علی رغم میل همه شیطان های عالم حرکت بکنیم، وقتی این ملت تصمیم دارد حرف زور را از هیچ کدام از قلدر ها و سر گردنه بگیرهای مسلح دنیا به گوش نگیرد پس باید خودمان را آماده دفاع کنیم”.۲

اکنون روی سخنم با ملت غیور ایران است! حال که مسئولین ما بعضا دست دوستی به دشمنان داده اند و سبوی بی غیرتی را سرکشیده اند، ما خود باید قدرتمندانه پشت رهبر عزیز و مظلوم و مقتدرمان بایستیم و خود را آماده دفاع در برابر توطئه های دشمنان کنیم.

والسلام

مرضیه لجه؛ فعال فضای مجازی

________________________________

۱-      بیانات مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه صنعتی امیر کبیر ۲۲/۱۲/۱۳۷۹

۲-      حدیث ولایت، ۱۹/۱۱/۱۳۶۹

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :