نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن برای ضربه زدن به نظام و مبانی انقلاب برنامه‌ریزی منسجمی دارد که باید با هوشیاری و بصیرت در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

حجت‌الاسلام علی سعیدی در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یارانش بیان کرد: نگرش، گفتمان و عملکرد از راه‌هایی شناسایی انسان‌ها است که از طریق این سه ویژگی می‌توان به ماهیت اعتقادی و فکری انسان‌ها پی برد. در این راستا تکیه بر مبانی اصیل اسلامی و اصول انقلاب از ویژگی‌های بارز شخصیتی شهید بهشتی بود. همچنین مشروعیت الهی، رهبری و قانون هم از اصول اعتقادی او است.
وی با بیان اینکه در هر جامعه بشری و در هر زمانی سه جبهه وجود دارد،افزود:این سه جریان شامل جبهه حق خالص، باطل خالص و جریان التقاط که این جریان ترکیبی از حق و باطل است و قرآن از آن به عنوان نفاق و منافقین یاد می‌کند. دشمن برای ضربه زدن به نظام و مبانی انقلاب برنامه ریزی منسجمی دارد که باید با هوشیاری و بصیرت درمقابل دشمنان ایستادگی کنیم.جنگ سخت، نیمه سخت، تهدید و تعامل را از شیوه‌های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دانست و گفت:مسئولان باید در برابر این تهدیدات هوشیار باشند.

حجت‌الاسلام سعیدی گفت: هیچ کس حق ندارد اصول سیاست خارجه را زیر سوال برده و جابجا کند.

منبع: هادی نیوز

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :