ویژه ویژه

نویسنده: khj - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳

تحلیل چندین ماه پیش توسط مقام معظم رهبری از نقشه دشمن

دشمن دنبال چیست؟⁉️
????من عرض میکنم دشمن
1⃣یک هدف کوتاه‌مدّت دارد،
2⃣یک هدف میان‌مدّت دارد،
3⃣یک هدف بلند‌مدّت دارد.

1⃣ هدف کوتاه‌مدت دشمن به هم زدن امنیت کشور است،به دنبال ایجاد آشوب و فتنه در کشور است، به دنبال از بین بردن این افتخار بزرگ است که جمهوری اسلامی بحمدالله از آن برخوردار است.
ما در یک منطقه‌ی پر از تشنّج، پر از ناآرامی، بلکه در یک دنیای پر از تشنّج و ناآرامی، توانسته­‌ایم محیط امنی را برای کشور خودمان به وجود بیاوریم.

2⃣ هدف یان‌مدت آنها مسئله‌ی اقتصاد کشور است،
????مسئله‌ی معیشت مردم است.
اقتصاد بایستی حرکت نکند، معیشت مردم بایستی لنگ بماند، کار و تولید باید در کشور پایین بماند، بیکاری باید به‌عنوان یک بلا در کشور عمومیّت پیدا کند،مردم بایستی از جمهوری اسلامی و از نظام اسلامی به‌خاطر مشکلات معیشتی ناامید و مأیوس بشوند.
این هدف دشمن است؛ دنبال این هستند، دارند تلاش میکنند، برایش برنامه‌ریزی میکنند، به قول خودشان اتاق‌های فکر تشکیل میدهند، برای اینکه بتوانند این کار را در کشور ما انجام بدهند. این هدف میان‌مدّت آنها است که دنبالش هستند.

3⃣ هدف بلند‌مدت هم، اصل نظام اسلامی است.
یک روزی صریحاً می‌گفتند که نظام اسلامی باید از بین برود؛
بعد دیدند این حرف، حرفی است که به ضررشان تمام میشود و اوّلاً، نمی‌توانند و در آن می‌مانند و آبرویشان پیش طرف‌دارانشان، دولت‌های وابسته و مزدورشان در دنیا میرود؛
[لذا] آمدند این را تعدیل کردند و گفتند: تغییر رفتار جمهوری اسلامی. بنده همان‌وقت به مسئولین عزیز کشور گفتم: آقایان! توجّه داشته باشید که تغییر رفتار باتغییرنظام هیچ فرقی ندارد.
معنای تغییر رفتار این نیست که اگر صبح ساعت هفت می‌آمدیم، حالا هفت و نیم یا شش و نیم بیاییم. تغییر رفتار یعنی اینکه راه اسلام را میرفتیم، راه انقلاب را میرفتیم، خطّ امام را میرفتیم، حالا زاویه بگیریم؛ اوّل ۲۰ درجه، بعد ۴۵ درجه، بعد ۹۰ درجه، بعد ۱۸۰ درجه در طرف مقابل حرکت بکنیم؛ تغییر رفتار یعنی این؛ یعنی همان از بین بردن نظام اسلامی؛ این هدف بلندمدّت آنها است.

بیانات در دانشگاه امام حسین(ع)
۱۳۹۶/۰۲/۲۰